Spółki z licencją i koncesjami

Spółki z licencją to znaczne przyspieszenie rozpoczęcia działalności na rynku regulowanym. Oferujemy gotowe spółki z licencją na obrót paliwami, na spedycję oraz wiele innych. Jeśli chcesz uniknąć skomplikowanych procedur prawnych i boisz się że nie otrzymasz licencji z powodu uchybień prawnych nasza oferta jest doskonałym rozwiązaniem.

Rodzaje licencji:

  • sprzedaż spółki z koncesją OPC – Obrót paliwami i gazem,
  • spółki z licencją na Transport Drogowy i Międzynarodowy,
  • sprzedaż spółki z licencją na międzynarodowy przewóz osób,
  • spółka z licencją na spedycję,
  • spółki z licencją na transport drogowy krajowy,

Cena gotowej spółki w wielu wypadkach jest mniejsza niż pieniądze stracone na zaangażowanie w pozyskanie licencji, jednokrotne zatrudnienie kancelarii lub samodzielne działania w tym zakresie. Z racji naszego doświadczenia w tym zakresie oferujemy także możliwość doradztwa prawnego pozwalającego na dobranie spółek do grupy kapitałowej w celu ograniczenia przyszłych kosztów podatkowych.

W przypadku kiedy nie posiadamy w danym momencie gotowej spółki z szukaną przez was licencję lub koncesję możemy znaleźć dla was taką spółkę lub rozpocząć proces rejestracji i uzyskania wybranej licencji i koncesji. Jeśli zależy wam na czasie możemy w waszym miejscu zakupić dla was gotową spółkę od innego podmioty i ja odsprzedać lub zakupić ją w waszym imieniu.