Podatki, prawo, konsulting

Konsulting – Ze względu na nasze doświadczenia jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową opiekę prawną, księgową oraz podatkową. Prowadzimy obsługę prawną podmiotów prawa handlowego od wielu lat. Od wielu lat współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami w Polsce oraz za granicami. Nasze usługi są skierowane zarówno do małych firm jak i do grup kapitałowych. Nasza dotychczasowa współpraca pozwoliła nam na budowę pokaźnego portfolio klientów, którzy polecają nas swoim kontrahentom.

 

Prawo

Obsługa prawna początkowo była naszą główną działalnością w zakresie współpracy z firmami. Początkowo zajmowaliśmy się doradztwem prawnym oraz reprezentowaniem naszych klientów przed sądami. Dopiero wraz z rozwojem naszej firmy zdecydowaliśmy się na pośrednictwo w transakcjach handlowych oraz handlu spółkami. Z tego powodu nasza oferta jest skierowana do osób szukających partnerów długoterminowych. Kupując spółkę z naszego portfolio macie Państwo możliwość jej obsługi przez podmiot, który był już wcześniej zaangażowany w jej obsługę i zna jej stan prawny oraz finansowy.

 

Podatki

Współpracujemy z biurami księgowymi oraz doradcami podatkowymi w celu zapewnienia wam opieki finansowej waszej spółki. Dobrze prowadzona księgowość pozwala na optymalizację kosztów waszej firmy oraz obniżenie wymaganych należności podatkowych. Ze względu na zsynchronizowany rynek w Unii Europejskiej macie Państwo możliwość dystrybucji kosztów i zysków waszej firmy w ramach grupy kapitałowej. Pozwala to wykorzystać odmienne stopy podatkowe występujące w różnych krajach UE przez co zwiększacie swoją wydajność finansową.

 

Konstulting

Oferujemy także szeroko pojęte usługi doradcze dla firm chcących zaistnieć na rynku Polskim. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzenia biznesu w Polsce zwikszacie szanse na powodzenie swojego przedwsięzięcia. Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że znaczna większość firm oszczedza swoje nakłady finanswe przez wcześniejsze rozpoznanie na rynku polskim. Współpracujemy z przedsiębiorcami nie tylko z krajów UE, ale USA, Azji oraz bliskiego wschodu.

 

Kontakt

Jesli jesteście Państwo zainteresowani kompleksową opieką waszej firmy nasza oferta jest skierowana do was. Podejmując współpracę z naszą firmą uzyskujecie dostęp do usług odpowiadająceych za szerokie spektrum dziąłalności gospodarczej mającej wpływ na wyniki finansowe waszego przedwsięwzięcia. KONTAKT