Sprzedaż spółki za granicą

Oferujemy też sprzedaż spółki zarejestrowanej za granicą. Pozwala to na optymalizację podatkową oraz wybranie reżimu prawnego odpowiedniego dla waszego rodzaju działalności. Odmienne przepisy prawne w różnych krajach oraz inne stawki podatkowe, powodują że przeniesienie działalności do innego reżimu prawnego może przynieść znaczące korzyści podatkowe. Dla większości przedsiębiorców oznacza to zwiększenie dochodowości firmy oraz pozwala na dalsze inwestycje poprawiające marżowość biznesu.

Spółki zarejestrowane w Czechach, Litwie, Łotwie lub Estonii umożliwiają skorzystanie z niższej stopy podatkowej w zakresie opodatkowania zysków. W przypadku Czech dochodzą do tego jeszcze bardzo korzystne przepisy dotyczące odpisów VAT w zakresie zakupu samochodóœ oraz maszyn. Innym popularnym reżimem prawnym jest ostatnio Malat, która posiada dobrze określone przepisy dotyczące sprzedaży i obrotu kryptowalutami. Wiele firm w całej europie przenosi działalność tego typu do Malty ze względu na gwarancje prawne oraz podatkowe jakie daje Malta. Trzy ustawy dotyczące obroty, emisji oraz przetwarzania wirtualnych produktów finansowych regulują rynek w jasny i czytelny dla przedsiębiorców sposób.

Innym przykładem kraju gdzie popularne jest zakładanie działalności gospodarczej są Niemcy. Wielu klientów niemieckich robi interesy tylko z firmami zarejestrowanymi na terytorium republiki federalnej niemiec. Niemcy to największy rynek europejski i najbardziej zaludniony kraj w strefie Schengen. Możliwość łatwego rozliczania transakcji handlowych na terenie Niemiec stanowi czasami o przetrwaniu i rozwoju całego przedsiębiorstwa.

 1. Spółki w Czechach
 2. Spółki na Litwie
 3. Spółki w Słowacji
 4. Spółki na Łotwie
 5. Spółki w Szwajcarii
 6. Spółki w Anglii
 7. Spółki w Irlandii
 8. Spółki na Cyprze
 9. Spółki na Malcie
 10. Spółki na Gibraltarze
 11. Spółki na Kostaryce
 12. Spółki w Gruzji
 13. Spółki w Luksemburgu
 14. Spółki w Liechtensteinie
 15. Spółki Makau
 16. Spółki Monako
 17. Spółki na Wyspach Marshalla
 18. Spółki na Wyspach Mana
 19. Spółki w Belize
 20. Spółki w Anguilli
 21. Zakładanie spółek w Hongkongu
 22. Spółki w Delaware (USA)
 23. Spółki na Anjouan
 24. Spółki na Seszelach
 25. Spółki na BVI
 26. Spółki Guernsey
 27. Spółki Kajmany
 28. Spółki w Libanie
 29. Spółki Nevada
 30. Spółki Panama
 31. Spółki San Marino
 32. Spółki Wyoming
 33. Spółki na Wyspach Cooka,
 34. Vanatu,
 35. Zjednoczone Emiraty Arabskie