Coworking Poznań

Coworking Poznań

Rozpoczynamy współpracę z nowym coworkingiem w Poznaniu. Coworking Centrum to coworking z bardzo dobrze rozpoznawalną marką. Działa na rynku już od wielu lat. Rozpoznawalność marki oraz wzajemne uzupełnianie ofert skłoniły nas do podjęcia współpracy.

Coworking Poznań jest biurem gdzie można znaleźć biurko na godziny. Równocześnie są jednym z liderów jeśli chodzi o sprzedaż wirtualnych biur. Z tego powodu też dzwonią do nich często klienci w sprawie sprzedaży lub zakupu spółki. Pozwala nam to zaoferować im pełne połączenie naszych usług. Gotowe spółki, wirtualne biuro, obsługę księgową oraz doradztwo podatkowe.

 

Nowi klienci

Ze względu na bardzo dużą popularność polski wśród osób rosyjskojęzycznych pojawia się także ich zainteresowanie założeniem tutaj działalności gospodarczej. Oczywiście sugerujemy im rozpoczęcie działalności w oparciu o gotową spółkę. Osoby przedsiębiorcze natychmiast rozpoznają możliwości jakie oferuje im sprzedaż spółki. Historia finansowa, staż przedsiębiorstwa i jego renoma pozwalają na uzyskanie kredytów bankowych oraz leasingu. Finansowanie jest niezwykle istotne dla osób zaczynających biznes. Umożliwia im działanie na większych obrotach i w skali pozwalającej przełamać bariery biznesowe możliwe do pokonania tylko dla dużych firm.

 

Coworking w Poznaniu rośnie

Oczywiście nie mamy zamiaru ograniczać się do wybranych biur coworkingowych. Zależy nam też na pozyskaniu nowych firm, które umożliwią nam dalszy wzrost jeśli chodzi o naszą działalność gospodarczą. Dotychczasowe doświadczenia pokazały, że otwieranie się na możliwie największa ilość partnerów przynoszą pozytywne skutki. Ostatecznie jesteśmy przekonani, że uda nam się w ten sposób nawiązać współpracę z dużą ilością klientów.

 

Czy Poznań to miasto biznesowe?

W naszej opinii bardzo. Dodatków jest miastem uniwersyteckim co umożliwia na uzyskanie wykształconej kadry jako pracowników dla twojej firmy. Ostatecznie mamy możliwość budowy firmy w oparciu o ludzi, potrafiących wykazać inicjatywę i innowację. Jak wszyscy wiem innowacja jest teraz jednym z najważniejszych elementów w zakresie rozwoju firmy i decyduje o tym czy gospodarka będzie wysokodochodową. Naturalnie trzeba to poprzedzić odpowiednimi inwestycjami w uniwersytety oraz rozwój nowych technologii.

 

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *